Plachta na prodej

Umístění plachty "NA PRODEJ" na Vaší nemovitosti bude mít vždy, i v době internetu, svůj nepostradatelný význam! Pokud se dohodneme, že plachtu naší společnosti umístíme na Váš plot, což jednoznačně doporučuji, oslovíme tím zájemce z Vašeho blízkého okolí.  Zájemci z blízkého okolí bývají zpravidla ochotní zaplatit za nemovitost více peněz, takže díky vyvěšené plachtě dosáhneme znatelně lepšího výsledku.  Důvody jsou jasné, lokalitu velmi dobře znají, není potřeba je přesvědčovat o bydlení na daném místě, apod. Nesmíte zapomneout, že za Vašimi sousedy jezdí i další potenciální kupci jako rodina, přátelé, kolegové z práce atd. Okruh lidí se tedy značně rozšiřuje.

Ale má to i jiné výhody. Protiargumenty prodávajících, že po vyvěšení plachty o jejich záměru prodat nemovitost budou vědět všichni seousedi, jsou tedy liché a nesmyslné.

Už nejednou se mi stalo, že nemovitost z mé nabídky koupil přímý soused. Ať už to bylo člověk bydlící nad daným bytem nebo paní, která plachtu zahlídla na procházce se psem.

V případě, že má klient skutečně nějaký vážný důvod, proč by sousedi o prodávané nemovitosti neměli vědět, budu toto rozhodnutí respektovat.