Já a realitní služby

Dobrý den, rád bych se Vám touto cestou představil.

Nabízím kompletní profesionální přístup, který začíná prvotními konzultacemi a doporučeními, přes profesionální marketing pro Vaši nemovitost, služby špičkové advokátní kanceláře se kterou mám již mnohaletou zkušenost, pomoc zkušených finančních poradců při řešení financování kupujících, až po poprodejní servis. Pro své klienty pracuji tak, aby byli vždy spokojeni, což je snad vidět na pozitivních referencích, které od nich po dokončení prodejního procesu dostávám.

Mezi další výhody spolupráce semnou a RE/MAX patří např. to, že máme povinnou spolupráci sdílení zakázky - tzn. že Vaši nemovitost nenabízím pouze já, ale sdílím ji se všemi 1.200 makléři po celé republice. Dále spolupracuji i s jinými realitními subjekty na trhu, což vede k lepšímu zviditelnění, a tedy i lepší prodejní ceně pro Vás. V případě, že by se sešlo více zájemců, využívám unikátní systém na aukci nemovitostí, díky čemuž dosahuji pro své klienty dalšího navýšení. A je toho mnohem více... :-)

Proč RE/MAX?

To co tu nejvíce oceňuji je vstřícný přístup jaký zde makléři ke svým klientům mají, kvalita práce, směr který RE/MAX na realitním trhu udává, a pravidla která se snaží vytvářet po vzoru vyspělejších západních zemí. A toho všeho si jsou naši klienti vědomi, dokáží to ocenit a vrací se zpět.

Proč si vybrat jako svého makléře zrovna mě?

Jednoduše proto, že chci abyste byli s mými službami spokojení, dále mě doporučili svým známým, rodině a přátelům.  A toto dosáhnout jinak než bez dobře odvedené práce nejde.  

Volný čas

Samozřejmě má práce je mým koníčkem, ale člověk by si měl někde "vyčistit" hlavu. Mezi mé koníčky vždy patřil sport, dříve bojová umění, nyní plavání či cyklistika. Ve volném čase rád čtu, rád chodím na místa kde není moc lidí a čím dál tím více se zajímám o fotografování. No a pokud si potřebuju zchladit hlavu, tak to udělám doslova, a to v kryo komoře, kde je až 130 stupňů pod nulou. Všem vřele doporučuji! :-)