9 důvodů proč se mnou spolupracovat

Vaši nemovitost dokážu prodat za maximální možnou cenu. Jak toho sodáhnu?

1.  Zkušenosti:

Již 5 let praxe, mám za sebou více jak 70 zrealizovaných obchodních případů a vím co při prodeji nemovitosti funguje a co nikoliv. Každý makléř zraje jako víno a s tím souvisí schopnost jednat s lidmi, umění maximálně hájit zájmy svého klienta a efektivně vyjednávat v jeho prospěch.

2. Vaši nemovitost bude prodávat i dalších 1.200 makléřů:

Společnost RE/MAX má povinnou spolupráci sdílení zakázky - tzn. že Vaši nemovitost nenabízím pouze já, ale sdílím ji se všemi 1.200 makléři po celé republice. Dále spolupracuji i s jinými realitními subjekty na trhu, což vede k lepšímu zviditelnění, a tedy i lepší prodejní ceně pro Vás.

3. Vysoutěžení maximální ceny pro Vás:

V případě, že by se sešlo více zájemců o koupi Vaší nemovitosti, využívám unikátní systém na aukci nemovitostí, díky čemuž dosahuji pro své klienty dalšího navýšení.

4. Maximální propagace a profesionální marketing:

Základním kamenem úspěšného prodeje je profesionální prezentace a propagace. To rozhoduje o tom, zda na nemovitosti kupce budete mít či nikoliv. Inzerci na nejnavštěvovanějších realitních serverech, profesionální fotografie, dnes stále častěji využívaná video prohlídka, jasně viditelná plachta s nápisem "NA PRODEJ", párování nabídky s našimi poptávajícími či další podpora prodeje. To vše je samozřejmostí.

5. Síla značky:

Dle průzkumu 9/10 lidí nás zná. V případě, že si najmete makléře naší společnosti, je to pro Vás výhoda a usnadní Vám to další kroky. Koupili byste si raději byt od známé společnosti nebo od kanceláře, která má krátkou historii a jen hrstku makléřů? Zájemci o koupi Vašeho bytu nám věří - mají tak jistotu, že vše proběhne bez komplikací.

6. Právní servis:

Spolupracujeme už mnoho let s advokátní kanceláří specializující se na realitní právo.  Kupní smlouvy jsou vždy vyvážené a jasně napsané -  od klientů ve většině případů nepřicházejí připomínky k jejich úpravám. Advokátní kanceláře, které chtějí spolupracovat se značkou RE/MAX jsou pečlivě vybírány a musí splňovat přísná kritéria. Jejich seznam najdete na našich stránkách.

7. Vaše spokojenost a dobrá reference:

Nejdůležitější výstup každé služby je dobrá reference.  Já si vážím každé reference, která mi po ukončení převodu nemovitosti přijde a vůbec největší odměnou je, když mě klient nezištně doporučí někomu ze svých známých. Mé reference najdete ZDE. Věřím a doufám, že služby poskytuji na vysoké úrovni a klienti jsou spokojení. Mimochodem, snad to dokazuje i výsledek tzv. mystery shopingu provedeného v srpnu letošního roku - kontaktováno bylo 100  mých kolegů včetně mě, s praxí okolo 5-ti let. Výsledek průzkumu je vidět v obrázku.

8. Zajištění financování kupujících:

Aby jste dokázali tuto službu pro kupce docenit, přetlumočím referenci od zájemkyně na hypoteční makléřku, se kterou spolupracuji: "....Mluvila jsem s paní co jste mi doporučil.  Opravdu je to zlatíčko,dokázala mi něco vykouzlit a mělo by to stačit na kompletní rekonstrukci domu. Doma jsem to nahodila a už na to manžel kouká pozitivně , ještě ale není zcela rozhodnut do toho jít na 100%. (jen doufám , že se do té doby neprodá) ale co se má stát..."   

9. Garance kvality:

Reklamační řád, etický kodex, garance kvality – jsme první realitní kanceláří, která tyto základní věci začala nabízet.